מקומות מיוחדים לאירועים

אם הגיע הזמן שבו ברצונכם לתכנן אירוע, או ארוחה ברמה גבוהה אתם ודאי מחפשים מקומות מיוחדים לאירועים.

לכם ולבני משפחתכם מגיע לחוות בילוי בחוץ במקום מיוחד ורגוע שיצור עבורכם חוויה קולינרית חדשה. התרנגול הכחול בהחלט יכולה לספק את הצורך הזה ואת החוויה המבוקשת, בין היתר מציעה התרנגול הכחול חדר מיוחד לאירועים קטנים.

קחו אוויר, תעשו הפסקה מהחיפושים והזמינו מקום לאירוע הבא שלכם בתרנגול הכחול, המסעדה האורבנית של השף שאול בן אדרת בה כל המוזמנים יוכלו ליהנות מכל נגיסה ולגימה. מסעדות לאירועים קטנים הם לא בהכרח כאלה שכוללים מלצרים היפראקטיביים או תפריט ענק, אלא דווקא אווירה אינטימית ויוקרתית עם מספר מצומצם ומוקפד של מנות מיוחדות. המטבח של התרנגול הכחול הופך אותה למקום אידיאלי וממקם אותה בקלות בראש הרשימה של מקומות מיוחדים לאירועים באזור המרכז.

כל המנות המוגשות במקום מורכבות על ידי השף בן אדרת, ודרכן הוא נותן פרשנות משלו למאכלים קלאסיים באופן שמעורר מחדש זכרונות וטעמים רדומים שלכם ויוצר חיוכים מסופקים שנוצרו בעזרתם האדיבה של חומרי גלם טריים.

לכל אחד מאיתנו מגיע להרגיש מידי פעם כמו מישהו מיוחד, ומסעדת התרנגול הכחול יוצרת אצל סועדיה אךת התחושה הזו. החוויה שממתינה לכם בתרנגול הכחול היא חוויה קולינרית ייחודית ונעימה.

התרנגול הכחול מככבת ברשימות רבות של מקומות מיוחדים לאירועים בתל אביב בזכות העובדה שהיא מציעה לצד תפריט עשיר אווירה אינטימית ומיוחדת במינה.

עבור אלו המחפשים מקומות מיוחדים לאירועים המותאמים למגוון סוגי קהלים ואנשים, התפריט של התרנגול הכחול מציע בחירה אולטימטיבית בטוויסט מרענן ובהשראה ים תיכונית. לא מפתיע אם כך כי התרנגול הכחול הפכה להיות מסעדה אהובה, כאשר המטבח ממשיך לרגש באינטרפרטציה מחודשת לאהבות ישנות והשף שאול בן אדרת מציג תפריט שכולו שיר הלל למטבח המקומי, לאוכל ולאדמה באווירה שאין שני לה. התרנגול הכחול מצטרפת בגאווה לרשימת המסעדות המצליחות שהקים  יחד עם קימל, וקימל בגלבוע.

סגירת תפריט