מסעדות בתל אביב עם חדר פרטי

מתי בפעם האחרונה לקחתם את המשפחה והחברים שלכם לבילוי מיוחד שבו הייתם כולכם ביחד, בלי הפרעות והסחות דעת, בחוץ וחוויה קולינרית חדשה? אולי במקום לרבוץ בסלון אחד של השני או להפציץ בהודעות בוואטסאפ המשפחתי הגיע הזמן שתקחו נשימה ותזמינו חדר פרטי במסעדה?

במסעדה עם חדר פרטי תגלו, אם לא ידעתם קודם, איך להנות באמת מכל ביס ולגימה. בראש הרשימה של מסעדות בתל אביב עם חדר פרטי עומדת התרנגול הכחול של השף שאול בן אדרת, המתהדרת במבחר מצומצם ומוקפד של מנות טריות יצירתיות ומיוחדות.

מעבר לאווירה המיוחדת שיוצרות מסעדות עם חדר פרטי בתל אביב, והתרנגול הכחול היא ביניהן, מטבח המסעדה מציע מנות ספיישל מרגשות המשתנות בהתאם למרכיבים הזמינים בשוק באופן יומיומי, יחד עם המנות הקבועות המאפיינות את המקום.

את כל המנות המוגשות במקום מרכיב השף שאול בן אדרת ונותן דרכן פרשנות אישית למאכלים אהובים ומוכרים המושתתת על חומרי גלם מקומיים וטריים. הרשו לעצמכם לצאת לבילוי שיעיר מחדש את החושים הרדומים שלכם – באינטימיות ובהנאה מתוך הידיעה שבמסעדה חדר פרטי תל אביב במיטבה.

כל אחד מאיתנו צריך להרגיש מידי פעם תגמול מיוחד בצד כל העבודה הקשה ושחיקת היומיום. החוויה שממתינה לכם בתרנגול הכחול היא חוויה קולינרית ייחודית וטעימה. התרנגול הכחול מובילה ברשימות רבות של מסעדות עם חדר פרטי תל אביב בזכות העובדה שלצד תפריט עשיר ומלא השראה היא מאפשרת אווירה חמה ואינטימית. יחד עם עם החמימות, המסעדה איננה מנותקת ממיקומה בצפון העיר ויחסית למסעדות עם חדר פרטי היא שקטה אך גם שוקקת בהווייתה.

עבור אלו המחפשים מסעדות טובות בתל אביב המותאמות למגוון השעות והחשקים, התפריט של התרנגול הכחול מציע בחירה מרעננת בהשראה מקומית ועם זאת הולם לכל חלקי היום – ארוחה עסקית, תפריט צהריים ותפריט ערב.

קל להבין איך הפכה התרנגול הכחול למסעדה מומלצת בתל אביב כאשר המטבח של התרנגול ממשיך לרגש באינטרפרטציה מחודשת למנות אהובות וליצור מנות חדשות מחומרי גלם עונתיים.

בין המנות האהובות עם הטוויסט המיוחד של השף שאול בן אדרת ניתן למצוא מנות שהן כולן אהבה לאומאמי- הטעם החמישי- כמו פולנטת תירס טרייה עשירה בגבינות אספרגוס שימאג’י וכמהין או ריזוטו בבישול ארוך של ציר פורצ’יני ופטריות יער.

סגירת תפריט